کاندیدای مزوتراپی

در عصر امروز با متغیر شدن روش زندگی افراد و بیشتر شدن استرس ها و فشارهای روحی و روانی ، ریزش مو کاملا یک مسئله مهمی تبدل شده است . اما از سمتی با گسترش علم روش های زیادی برای درمان  ریزش مو – کم پشتی – یا طاسی به وجود آمده است که این مسئله را برای افراد حل می کند .

کاندیدای مزوتراپی

کاندیدای مزوتراپی

مزوتراپی مو و چگونگی عملکرد آن

مزوتراپی مو به منظور درمان ریزش مو و دیگر بیماری های مو صورت می گیرد . یک متد درمانی است که در این روش داروها یا عناصر غذایی را توسط پوست به بدن داخل می کنند . این روش اخیرا انجام شده است و بیشتر افراد رضایت کافی داشته اند . مزوتراپی مو می تواند روش مناسبی برای استفاده از  داروهای تقویت مو یا مواد غذایی در بیمار باشد  . با در نظر گرفتن اینکه این متد دارو و موادغذایی لازم به نواحی مورد نظر  که در پوست تزریق می شود باعث تحریک شدن دوباره فولیکول های مو شده و باعث تقویت فیبر مو می شود و روند رشد کردن مجدد به کار می افتد .

چه افرادی مناسب مزوتراپی هستند

اصلی ترین دلیل رخ دادن ریزش مو تولید زیاد بعضی از هورمون ها و کمبود عناصر مغذی می باشد . بخاطر اینکه علل اصلی ریزش مو تشخیص داده شود پزشک بتواند روش درمانی را پیش بگیرد و با توجه به شرایط بیمار بهترین و مناسب ترین نتیجه را داشته باشد توصیه می شود که به کلینیک نای ذی مراجعه شود تا بعد از مشاوره با پزشکان متخصص مشخص شود که مزوتراپی برای بیمار مفید است یا خیر . اما این روش در اکثر مواقع تاثیر گذار است .

مزوتراپی چه مزیت های دارد

بعد از انجام مزوتراپی بیمار هیچ احتیاجی به استراحت ندارد .

در این روش هیچگونه برشی و یا زخمی رخ نمی دهد به همین دلیل جای زخمی وجود ندارد .

این متد روشی غیر تهاجمی می باشد و درد قابل توجه ای ندارد و فقط در قسمتی که تزریق صورت می گیرد کمی سوزش همراه  است و  فاقد درد می باشد . توسط کرم بی حسی در نواحی مورد هدف حتی سوزش کمی هم احساس می شود . این روش همراه با نتیجه  قطعی همراه است و درمان مناسب برای ریزش مو می باشد و با در نظر گرفتن زمان کمی که بیمار اختصاص می دهد در فعالیت روزانه مشکلاتی را وارد نمی کند .

برخی از خدمات کلینیک زیبایی نای ذی

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیپوماتیک

لیزر موهای زائد

 

راه های ارتباطی کلینیک زیبایی نای ذی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی نای ذی

 

 

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 10 + 7 =