کاندیدای ترمیم مو

زمانی که اختلال ریزش مو در افراد گوناگون اتفاق می افتد به علت تاثیرگذاری مو در زیبایی چهره و اعتماد به نفس فرد روش های گوناگونی برای رفع کردن ریزش مو انجام می شود . این اختلالات و مشکلات را می توان با عمل ترمیم مو برطرف کرد .

کاندیدای ترمیم مو

کاندیدای ترمیم مو

ریزش مو بر  اثر علت های مختلفی به وجود می آید . بعضی از این موارد دارویی هستند . دیگر علت ها عبارتند از اختلالات هورمونی – بارداری – استرس – فشار عصبی – شیمی درمانی – بیماری های کمیاب و خاص – استفاده از بعضی داروها . اگرچه ریزش مو بر اثر عوامل ژنتیکی و ارثی رخ دهد دیگر نمی توان با درمان دارویی این اختلال را برطرف کرد و به حالت اولیه مو برگرداند .  در همچنین مواقعی می بایست عمل ترمیم مو که همان پیوند مو می باشد را انجام داد . در عمل ترمیم مو فولیکول ها از بانک قسمت پشت سر فرد که در برابر هورمون ریزش مو مقاومت بالایی دارند با راه های مختلف برداشته می شود و بعد از جدا شدن ناخالصی از این فولیکول ها با دقت و ظرافت بیشتری به طور تک تک در خط رویش طراحی شده که متخصص انجام می دهد در شکاف نازکی پوند مو صورت می گیرد .

کسانی که علاوه بر داشتن دلیل ژنتیکی ریزش مو دارای سن مناسب برای عمل زیبایی ترمیم مو همچینین هستند از آنجایی که ریزش مو روندی رو به رشد دارد می بایست تا زمانی که ریزش موها کند پیش رود این عمل را به تعویق انداخت . چون در صورت انجام عمل پیوند در سن ریزش مو با ریزش موهای بیشتری قسمت  پیوند زده ظاهری ناخوشایند  پیدا خواهد کرد از این سمت رده سنی 30 به بالا بهترین سن انجام عمل زیبایی می باشد .

نه تنها سن مناسب بلکه فرد باید دارای بانک موی مناسبی باشد که در نتیجه نهایی عمل پیوند تاثیرات بسزایی می گذارد چون کسانی  که  دارای طاسی درجه 7 هستند و تنها قسمت نازکی از مو در پشت سر خود دارند به دلیل فاقد بودن موی کافی نمی توان تراکم مورد  نیاز را در قسمت های گوناگون سر به وجو آورد  .

در کسانی که ریزش مو به اندازه کافی نرسیده باشد به نوعی که فضای کافی برای به وجود آمدن شکاف پیوند و تغذیه ی مناسب فولیکول ها وجود ندارد نتیجه مناسبی از عمل ترمیم مو به دست نمی آید . چون افرادی که دارای موهای کم پشت هستند کاندیدای ترمیم مو هستند .

برخی از خدمات کلینیک زیبایی نای ذی

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیپوماتیک

لیزر موهای زائد

 

راه های ارتباطی کلینیک زیبایی نای ذی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی نای ذی

 

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 4 × 4 =