کاشت مو و پیوند موی طبیعی

برخی از افراد از ریزش مو در قسمت های خاص سرشان رنج می برند، هم چنین زخم های ناشی در سر و عامل ژنتیکی در روند ریزش مو نقش مهمی ایفا می کند، بنابراین بسیاری از افراد به کاشت مو  به منظور زیبایی و سلامتی اقدام می نمایند.

کاشت مو و پیوند موی طبیعی

کاشت مو و پیوند موی طبیعی

افراد به طور کلی دو نوع مو در سر آن ها رشد می کند. موهایی که در بالای سر رشد می کند و نوع دوم موی است که پشت سر گوش رشد می کند، بنابراین اکثر عملیات پیوند موی موفق، به گرفتن مو ازپشت سر و کاشت آن در قسمت هایی است که موها ریزش کرده اند، انجام می شود.
درسال های اخیر و با پیشرفت علم به منظور خلاص شدن از طاسی سر، پیوند موی طبیعی ، و رهایی از موهای مصنوعی که عوارض جانبی از جمله ایجاد التهاب به همراه داشت. امروزه اقدام به کاشت و پیوند موی طبیعی که با استفاده از موهای سر خود فرد است، انجام می دهند. موی طبیعی عوارض جانبی به همراه ندارد و نیاز به استفاده از داروهای خاصی نیز نمی باشد. موهای پشت سر به علت فعالیت پیازه های آن همیشه فعال و زنده است و متخصص زیبایی می تواند از آن قسمت به منظور پیوند در قسمت های خالی و طاسی سر استفاده نمایند.
قبل از شروع، فرد برای تشخیص، باید با متخصص زیبایی مو مشورت نماید. که آیا موها را میتوان پیوند دهد یا خیر؟
متخصص تجزیه و تحلیل خون دربیمارستان ، نمونه خون فرد را می گیرد تا مورد بررسی قرار دهد. تعیین برنامه کاشت و پیوند مو پس از این که سر به طور کامل تراشیده می شود، توسط پزشک به منظور کاشت و پیوند، در روی سرعلامت گذاری می شود، تا این عمل را در اسرع وقت انجام دهد. متخصص زیبایی تعداد و زمان جلسات مورد نیاز برای فرد را تعیین می کند. به طور کلی افرادی در این زمینه موفق هستند، که موهای قوی و مستحکم تری دارند و کسی که اقدام به پیوند می کند، باید اطلاعات عمومی در مورد مراحل کاشت مو داشته باشد و انتظارات منطقی برای فرد را فراهم آورد.
بعد از عمل ممکن است دور چشم فرد یا در صورت او تورم و کبودی حاصل شود که در عرض یک هفته برطرف می شود. نمو موی طبیعی فرد بعد از مرور یک سال شروع به رشد می کند.

برخی از خدمات کلینیک زیبایی نای ذی

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیپوماتیک

لیزر موهای زائد

 

راه های ارتباطی کلینیک زیبایی نای ذی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی نای ذی

 

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × 5 =