کاشت ابرو طبیعی

ابروهایی که پر هستند ظاهری متناسب و زیبایی دارند و در زیبایی چهره فرد بسیار موثر هستند. امروزه با وجود معضل ریزش ابرو که به دلایل محتلفی مثل تغذیه نامناسب ،بیماری های پوستی ،شیمی درمانی و استرس  به وجود می آید، بسیاری از افراد خصوصا زنان سعی به ترمیم موهای ابروهای خود دارند چرا که زیبایی ابروها نه تنها در زیبایی چهره فرد تاثیر به سزایی دارد بلکه باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد می شود.

کاشت ابرو طبیعی یک روش درمانی هنری است که در آن ابروها بطور خاص بر اساس نوع صورت، ویژگی‌های آن، و نتایج مورد انتظار شما طراحی می‌شوند.

مراحل کاشت ابرو طبیعی

روش های مختلفی برای کاشت مو وجود دارند که تقریبا تمام این روش ها تا حدودی شبیه به هم هستند.مرحله اول کاشت،طراحی ابرو است.طراحی ابروها  با توجه به نظر بیمار و مشاوره ی متخصص انجام می شود.

سپس موهایی که باید اهدا شوند را آماده می کنند، این موها معمولا از پشت سر گرفته می شوند.برای انجام کاشت ابرو باید به مکان های کاشت توجه زیادی کرد زیرا این مکان ها به زاویه دار کردن و تعیین میزان رشد مو ابروها کمک می کنند.

بعد از آماده شدن موهای پیوندی زیر میکروسکوپ ،متخصص مکان های گیرنده و جهت زاویه رشد ابروها را تعیین می کنند.

بسته به تعداد موهای کاشت شده ،پروسه کاشت ابرو معمولا حدود 4 ساعت زمان می برد و قرمزی و پوسته ی نازک در اطراف هر موکاشته شده حداکثر تا 5 روز بعد ازکاشت از بین می رود و فقط کمی صورتی رنگ باقی می ماند که با آرایش کاملا پوشش داده می شود.

موهای کاشته شده 2 تا 3 هفته بعد شروع به ریزش می کنند و بعد از گذشت این مدت شروع به رشد می کنند و باگذشت4-6 ماه ابرو ها متراکم تر می شوند .به دلیل آنکه موهای پیوند زده از پوست سر گرفته می شوند باید آن ها را به مدت 10الی 14روز هدایت کرد و حتی در بعضی مواقع باید آنهارا تمیز کرد.

چرخه رشد دوباره پس از کاشت ابرو 6 الی 8 هفته زمان می برد.

برخی از خدمات کلینیک زیبایی نای ذی :

کاشت ابروی طبیعی

کاشت مو طبیعی

کاشت مو FUT

کاشت مو FIT

و..

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک نای ذی

 

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 18 + چهارده =