هیدرودرمی یا آب رسانی به پوست:

در مورد افرادی که پوست خشکی دارند، ذکر این نکته ضروری است که با گذشت زمان امکان ایجاد چین و چروک در پوستشان بیش از سایرین مشهود بوده و علایم پیری در این اشخاص زود تر ظهور پیدا می کند. یکی از روش های کنترل خشکی پوست، روش هیدرودرمی یا آب رسانی به لایه خارجی آن می باشد، به عبارت دیگر از بیرون، عمل رطوبت دهی انجام شده و نتایج جالب توجهی را به همراه خواهد داشت. به دلیل اینکه طی روش آبرسانی، سلول های لایه شاخی رطوبت دریافت می کنند و متورم می گردند، حالت پوست فرد شادتر و با طراوت تر به نظر رسیده و زیبایی وی دو چندان می شود.

بهترین زمان انجام هیدرودرمی:

عمل آب رسانی به پوست، حالت دائمی ندارد و شادابی به دست آمده موقت است بنا براین توصیه می شود پیش از حضور در مراسم خاص و مهمانی ها از این روش بهره بگیرید.

هیدرودرمی

روش مزوتراپی:

برای جلوگیری از عوارض مخرب پیری و تاثیرات سوء افزایش سن بر پوست، به ویژه پوست های خشک، راهکارهای مفیدی وجود دارد که با پیشرفت علم پزشکی و ظهور تکنولوژی های این عرصه، بسیاری از مشکلات و موانع زیبایی حل شده اند. یکی از راه هایی که به منظور حفظ طراوت پوست پیشنهاد می شود، هیدراته کردن آن با کمک تزریق مواد جذب کننده آب است، بدین ترتیب رطوبت رسانی به پوست هموار شده و زیباتر جلوه خواهد کرد. بهترین و کارآمدترین راه برای تزریق این مواد، مزوتراپی است.

حین انجام مزوتراپی ، یک گلیکوپروتئین جذب کننده آب به نام هیالورونیک اسید به بخش های خاصی از پوست الحاق شده و پایین بودن میزان آب برطرف می گردد. گلیکوپروتئین نامبرده از آغاز زندگی در پوست همه انسان ها موجود است و با گذشت سال ها از مقدار آن کاسته می شود از همین رو ظاهر پوست خشک و چروکیده می گردد.

پس از انجام آبرسانی پوست:

معمولا بعد از اتمام فرآیند آبرسانی یا هیدرودرمی ، مصرف کرم های مرطوب کننده یا چرب توصیه می شود. ولی اشخاصی که طبیعت پوستشان چرب است، لازم نیست از کرم های حاوی چربی استفاده کنند چرا که خطر پیدایش جوش هایی از این جنس افزایش می یابد .

اما کسانی که پوست خشکی دارند می توانند پس از انجام هیدرودرمی  از کرم های چرب بهره گرفته و منتظر نتایج ایده آل این روش باشند.

در هر حال استعمال مرطوب کننده های قوی برای حفظ رطوبت پوست و ماندگاری مزایای هیدرودرمی برای هر نوع پوستی لازم است.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی  پوست ، مو و  نای ذی.

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یازده − 4 =