هزینه کاشت مو

امروزه بسیاری از افراد از طاسی و یا ریزش موی سر خود بسیار رنج می برند و این مسئله تاثیرات بسزایی در زندگی اجتماعی این نوع افراد می گذارد . اما امروه می توان با انجام دادن کاشت مو به این مسئله آزار دهنده پایان داد  . کاشت مو هزینه هایی را در بر دارد که این هزینه بر عواملی تاثیر گذار هستند در ادامه این مقاله در رابطه با هزینه کاشت مو مطالبی را ارائه داده ایم .

امکان دارد کاشت مو هزینه های زیادی را از آن خود کند اما باید این را  در نظر داشت که در قبال هزینه کاشت مو فرد از یک مشکل بسیار بزرگ رهایی می یابد و دیگر از طاسی و یا ریزش موی خود رنج نمی برد .

 

کلینیک نای ذی بهترین مرکز کاشت مو می باشد که در این زمینه تجربیات و مهارت های بسیاری دارد و این کلینیک از بهترین کادر پزشک های زیبایی تشکیل شده است که می تواند با توجه به اندازه طاسی فرد هزینه قابل قبولی را دریافت کند . شما می توانید جهت مشاوره با شماره های   02188654576-09123626312 تماس حاصل کنید .

  عوامل مهمی که بر هزینه کاشت مئو تاثیرات بسزایی دارند

اساسی ترین عاملی که بر هزینه کاشت مو تاثیرات بسزایی دارد اندازه طاس بودن یا سطح ریزش مو در سر بیمار است . بر همین اساس هر اندازه که سطح قسمت پیوند مو بیشتر باشد هزینه بیشتری را همچنین در بر می گیرد . معمولا هزینه کاشت مو بر طبق گرافت های مو مورد احتیاج برای پوشاندن کامل اندازه طاس بودن تعیین می شود . در بیشتر افرادی که اندازه طاسی سر آن ها زیاد باشد می بایستی تعداد جلسات بیشتری را جهت این کار اختصاص داد وهمین مسئله باعث می شود قیمت کاشت مو بیشتر شود .

چون یکی از عواملی که بر هزینه کاشت مو تاثیرات بسزایی می گذارد تعداد جلسات آن است بعضی از افراد مایل هستند کاشت مو خود را در کمترین جلسات انجام دهند که هزینه کمتری را متقبل شوند . اما این موضوع را نباید نادیده گرفت که کاشت مو چون جز دسته عمل های زیبایی می باشد بایستی تعداد جلساتی که مورد نیاز است را انجام داد تا بتوان نتیجه مطلوبی را دریافت کرد .

هزینه ای که بیمار متقبل باید جهت کاشت مو پرداخت کند شامل مواردی چون دستمزد پزشک – هزینه عمل – اندازه گرافت های کاشته شده – داروها – و لوازم های مصرفی می باشد .

 

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو

 

هزینه کاشت مو اغلب برای بیماران مهم می باشد ، هزینه کاشت مو یکی از متداول ترین سوالاتی است که اشخاص بیان می کنند .

کاشت مو

کاشت مو نه تنها در اعتماد به نفس آقایان تاثیر گذار است بلکه در چهره آقایان نیز تاثیر گذار است ، کم پشتی موها، طاسی و ریزش مو باعث می شود چهره شخص پیرتر به نظر برسد ، در نتیجه شخص اعتماد به نفس خود را از دست می دهد .

جهت کاشت مو پزشک از موهای پشت سر استفاده می کند زیرا موهای پشت سر بانک قوی جهت کاشت می باشند .

با توجه به اینکه چه میزان از موها ریزش داشته اند و یا بانک موی سر اشخاص تکنیک کاشت مو متفاوت است .

روش های کاشت مو

 

در کلینیک نای ذی علاوه بر کاشت مو ، کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل نیز هم انجام می شود .

کلینیک زیبایی نای ذی به اشخاص توصیه می کند که جهت کاشت مو حتما به مراکز معتبر مراجعه نمایند تا با مشکلاتی که در مراکز غیر معتبر رخ می دهد ، مواجه نشوند .

هزینه کاشت مو

در هزینه کاشت مو عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند

عوامل تاثیر گذار بر کاشت مو

  • دستمزد جراح
  • تعداد جلسات کاشت مو
  • تعداد گراف مورد نیاز برای کاشت
  • روش انتخابی کاشت مو

و…

معمولا زمانی که طاسی سر شدید باشد و یا بیشتر موهای شخص ریزش کرده باشند پزشکان روش کاشت مو FUT را پیشنهاد می کنند

برای کاشت ابرو نیز معمولا روش کاشت مو FIT پیشنهاد می شود .

البته به شکل قطعی نمی توان بیان کرد که کدام روش برای چه اشخاصی مورد نیاز است تا شخص معاینه شود و نیازهای خود را بیان کند .

 

 

 

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر کلینیک نای ذی می توانید به قسمت گالری سایت مراجعه فرمائید .

 

مقالات مرتبط با کاشت مو 

 

 

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بیست − پنج =