مزایای مزوتراپی

برخی اوقات ریزش مو به دلیل کم شدن گردش خون در پوست سر – کمبود مواد مغذی لازم و نامنظم شدن هورمون ها که بر اثر فولیکول های مو تاثیر می گذارد مانند تولید بیش از حد آندروژن DHT که دلیل ریزش مو در زنان می شود . مزوتراپی کاملا غیر تهاجمی انجام می شود که در آن موادی به وسیله سوزن های بسیار ریزی به زیر لایه اپیدرم پوست سر تزریق می شوند .

مزایای مزوتراپی

مزایای مزوتراپی

کسانی که ریزش مو به صورت پراکنده دارند یعنی موهای همه نقاط سر آن ها کم می باشد که بیشتر در زنان رایج می باشد می توانند از این روش درمانی استفاده کنند .

مزوتراپی مو چه مزیت هایی دارد

  • روشی است که کاملا غیر تهاجمی می باشد و هیچگونه دردی ندارد .
  • پس از درمان فرد احتیاجی به استراحت ندارد . به صورتیکه می توان بعد از درمان به راحتی فعالیت های روزانه خود را آغاز کرد .
  • زمانی که می بایست به این روش اختصاص داده شود تا نتایج را مشاهده کرد از دیگر روش ها کمتر است .
  • از روش هایی که به وسیله جراحی انجام می شود هزینه کمتری را متقبل می شود .
  • از چندین روش دیگری که برای درمان ریزش مو و کاشت مو انجام می شود خطرات کمتری دارد .

هزینه مزوتراپی

هزینه مزوتراپی مو بستگی به جلساتی که طی می شود دارد . اندازه دستمزد پزشک – نواحی تحت درمان همچنین در هزینه مزوتراپی دخیل هستند . در طی جلسات مشاوره ای که برای فرد برگزار می شود هزینه مزوتراپی مشخص می شود .

مزوتراپی چه تاثیراتی دارد

نتیجه ای که از مزوتراپی مو به دست می آید تحت شرایط بهینه یعنی با انجام دادن درمان های اصلاحی و تغذیه مفید و ورزش دائم می شود و تاثیر گذار می باشد . برخی بیماران که پس از دو یا سه جلسه نتیجه قابل قبولی بدست آورده اند اما افرادی هم بوده اند که پس از اینکه اولین جلسه درمان را گذارانده اند نتیجه رضایت بخشی دریافت کرده اند . به همین دلیل در موارد حاد بیماران برای مشاهده نتیجه به حدود 5 جلسه احتیاج دارند که در طول یک دوره 4 تا 6 ماهه صورت می گیرد . به صورت کلی استفاده از مزوتراپی برای مردان و زنانی که از آلوپسی آندروژنتیک هراس دارند می توانند از مزوتراپی مو استفاده  کنند .

برخی از خدمات کلینیک زیبایی نای ذی

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیپوماتیک

لیزر موهای زائد

راه های ارتباطی کلینیک زیبایی نای ذی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی نای ذی

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 1 × پنج =