مراحل کاشت مو به روش fit

یکی از روش های کاشت مو که در کلینیک زیبایی نای ذی منقاضیان زیادی دارد کاشت مو به روش fit می باشد که یک روش غیر جراحی در کاشت مو است برداشت مو در این روش با استفاده از یک وسیله مخصوص به نام پانچ انجام می گیرد، گرافت هایی که با استفاده از پانچ برداشته می شود حاوی 1 تا 4 تار مو می باشند، از پشت موهای سر به صورت پراکنده گرافت های لازم برداشته می شود، موهای پشت سر تراکم بالایی دارند به همین علت ناحیه مناسبی برای برداشت گرافت می باشند .

مراحل کاشت مو به روش fit

مراحل کاشت مو به روش fit

برداشت فولکول های مو از ناحیه دهنده مو

اولین مرحله ای که در کاشت مو انجام می گیرد برداشت گرافت های مورد نیاز می باشد ، برای برداشت فولکول های مورد نیاز ، موهای سر باید بطور کامل تراشیده شود. نواحی که تراکم بالایی دارند و می توان گرافت های لازم را از آن نواحی برداشت علامت گذاری می شوند .

یکی از مراحل حساس در کاشت مو طراحی خط رویش مو می باشد، این طراحی باید با دقت بسیار بالایی انجام گیرد، طراحی خط رویش مو در نتیجه نهایی کاشت مو بسیار تاثیر گذار می باشد در صورتی که غیر اصولی این طراحی صورت گیرد باعث می شود که کاشت مو حالت مصنوعی داشته باشد .

همانطور که گفته شد از ناحیه ای که علامت گذاری شده است گرافت های لازم برداشته می شود انجام این کار چند ساعتی طول می کشد  ؛ در ناحیه ای که گرافت ها برداشته می شود شکافت های ریزی ایجاد می شود که نگرانی در رابطه با آن نداشته باشید زیرا با گذشت زمان بهبود می یابند و اثری از آن ها باقی نمی ماند .

کاشت فولیکول های مو

در ناحیه گیرنده مو شکافت هایی برای قرار دادن گرافت ها ایجاد می شود قطر این شکافت ها باید مناسب باشند ، با استفاده از پنس های ظریف گرافت هادر شکافت های ایجاد شده قرار داده می شوند.

مقالات مرتبط با کاشت مو 

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × یک =