لیپوماتیک

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از مجهز ترین کلینیک های تخصصی در زمینه لاغری و زیبایی می باشد که خدمات لاغری با لیپوماتیک را به مراجعین عزیز ارائه می نماید .

لیپوماتیک به عنوان یک روش مطمئن و موثر جهت از بین بردن چربی های اضافی بدن مورد استفاده قرار گرفته است. لاغری با لیپوماتیک یکی از بهترین روش های لاغری است که به کمک آن می توان به راحتی و در کمترین زمان به تناسب اندام ایده آل رسید.

لیپوماتیک در واقع یک دستگاه هوشمند و پیشرفته است که به یک میله ی فلزی بسیار نازک مجهز می باشد،این میله که کانولا نام دارد با ایجاد یک شکاف بسیار کوچک وارد بدن می شود، و با ایجاد لرزش و ارتعاشات بسیار سریع باعث شکسته شدن چربی ها می شود .

لیپوماتیک کمک می کند تا چربی ها و سلول های آن که به بافت های عمیق پوست متصل است جدا شده و به کمک میله ی مخصوص لیپوماتیک بیرون کشیده شود، لیپوماتیک کمک می کند تا در مواردی که فرد به چاقی های موضعی مبتلا است از شر چربی های انباشته شده در یک منطقه مشخص خلاص شود .

 

 موارد استفاده از لیپوماتیک

از روش لیپوماتیک می توان برای از بین بردن چربی های ناحیه پهلو، بازو، ران، شکم، غبغب و سینه آقایان استفاده نمود. چربی های بدن را می توان با روشهای مختلفی از بین برد. یکی از روشهای حذف چربی های اضافی بدن استفاده از اولتراسونیک است. با این روش چربی ها را ذوب می کنند و از بدن خارج می کنند. همچنین با استفاده از لیزر لیپولیز بافت چربی را ذوب می کنند و از بدن خارج می کنند. بهتر است بدانید که این چربی ها را دیگر نمی توان استفاده کرد.

اما در روش لیپوماتیک هیچ حرارتی تولید نخواهد شد و چربی ها را نمی سوزانند. همین امر سبب می شود که خطر سوختگی پوست وجود نداشته باشد. به همین دلیل چربی هایی که در روش لیپوماتیک از بدن خارج می شوند را به دلیل اینکه حرارت ندیده می توان در قسمت های مختلف بدن تزریق نمود..

لیپوماتیک روشی ایمن ، سریع و بدون دردسر برای از بین بردن چربی های اضافی بدن است ، که می تواند در طول دو الی سه ساعت شما را به اندام ایده آلتان برساند . در لاغری با لیپوماتیک نیاز است تا تجهیزات و تخصص پزشک مربوطه به صورت اختصاصی و با تجربه و تبحر کافی انجام شود.

کلینیک زیبایی نای ذی با ارائه خدمات حرفه ای و تخصص و با استفاده از کادر مجرب پزشکی ، لاغری و زیبایی اندام را به مراجعین عزیز هدیه خواهند نمود . شما عزیزان می توانید از مشاوره تخصصی در این رابطه بهره مند شوید.
افراد مناسب برای لیپوماتیک

بسیاری از مراجعین در رابطه با امکان یا عدم امکان جراحی لیپوماتیک سوالات بسیاری را مطرح می نمایند، به طور کلی افراد زیر برای لاغری با لیپوماتیک مناسب تر هستند :

افرادی که دارای چاقی های موضعی در نواحی زیر می باشند
شکم
پهلو
ران
ساق پا
دست ها
بازو
غبغب
پشت کمر
فیله ها
افرادی که تجمع چربی بدن آن ها در یک قسمت مشخص مثلا ران ها دیده می شود .
افرادی که بعد از ورزش های سنگین و رژیم های سخت دیگر لاغر نمی شوند
افرادی که توانایی ریم گرفتن و ورزش کردن را نداشته اما می خواهند در کم ترین زمان لاغر شوند.
افرادی که تصمیم به اضافه وزن بعد از لاغری ندارند.
افرادی که پوست شکم و بدن آن ها سفت و حالت الاستینه آن محفوظ مانده است.

چه افرادی برای جراحی لیپوماتیک مناسب نیستند؟

افراد بسیار چاق که BMI بدن آن ها در مرز خطرناک است ( این افراد باید ابتدا با ورزش و رژیم غذایی مقداری کاهش وزن داشته باشند)
افرادی که پوست شکم آن ها آویزان شده است و پوست و عضلات آن فرم خود را از دست داده اند ( این دسته از افراد باید جراحی ابدومینوپلاستی را انجام دهند که هم زمان با برداشتن بافت چربی پوست اضافه این ناحیه را از بین می برد)

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی نای ذی

لاغری با لیپوماتیک

امروزه رسیدن به اندام ایده آل یکی از مهم ترین هدف های افراد می باشد ، داشتن یک شکم صاف و یا پاهای خوش فرم دیگر آرزو نیست ، شما می توانید طی عمل لیپوماتیک بدون بی هوشی ، بدون درد و خونریزی و در طول تنها یک جلسه از شر چربی های اضافی مناطق مختلف بدن خلاص شوید .

به طور کلی لیپوماتیک برای اندام های مختلفی مانند :

1- شکم و پهلو

2- ران و ساق پا

3-دست ها و بازو

4- گردن و صورت

5- پشت و کمر

مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج بسیار درخشانی را به فرد ارائه می دهد.

 

دستگاه لیپوماتیک

دستگاه لیپوماتیک یک کمپرسور دارد که هوای فشرده را به میله ای به نام کانولا منتقل می کند. با مرتعش شدن کانولا در زیر پوست لرزش های سه بعدی سریعی ایجاد می شود که باعث می شود سلول های چربی شکسته و تخلیه شوند. کانولا را از یک سوراخ 3 میلی متری وارد بافت چربی می کنند و با ایجاد امواج اینفراسونیک توسط کانولا سلول های چربی انباشته شده زیر پوست تخریب می شوند و به راحتی از بدن خارج می گردند.

البته قبل از جراحی لیپوماتیک از داروی بی حسی استفاده می شود. داروی بی حسی به بافت چربی پوست وارد می شود و باعث کاهش درد در ناحیه تخلیه چربی می شود. این امر باعث می شود که در زمان جراحی فرد دردی را حس نکند.

لیپوماتیک

 

مزایای لاغری با لیپوماتیک

یکی از مزایای مهم روش لیپوماتیک زنده ماندن چربی ها بعد از خارج نمودن آنها است که این خود باعث می شود بتوان به راحتی از این چربی ها در نواحی مختلف بدن استفاده نمود. برخی افراد از این چربی ها برای پروتز باسن یا سینه استفاده می کنند.

همچنین لیپوماتیک بدون درد است و عوارضی به دنبال نخواهد داشت.

دوره ی نقاهت در این روش بسیار کوتاه است.

مدت زمان انجام عمل لیپوماتیک بسیار کم است و بعد از عمل فرد مرخص می شود.

به دلیل اینکه عمل جراحی لیپوماتیک نیازی به برش و بخیه ندارد نیازی به بستری شدن نیست.

ظاهر پوست بعد از لیپوماتیک بسیار بهتر می شود و پوست فرد لیفت می شود.

در روش لیپوماتیک خطر آمبولی وجود ندارد و کبودی بعد از جراحی نسبت به روشهای دیگر لاغری خیلی کمتر است.
تزریق چربی بعد از لیپوماتیک

یکی از ویژه ترین خدمات و امکانات لیپوماتیک امکان تزریق چربی بیرون کشیده شده در سایر اندام های بدن می باشد .

در سایر روش های لاغری بافت چربی به صورت کامل تخریب می شود اما در لیپوماتیک چربی ها کاملا زنده و سالم خواهند بود و بدون هیچ گونه آسیبی مانندن سوختن بیرون کشیده خواهند شد ، از این رو می توان چربی تخلیه شده را در اندام های دیگر تزریق نمود و عملا به این فرآیند ترنسفر چربی می گویند .
امکان انتقال چربی از شکم و پهلو ها به قسمت هایی مانند سینه و باسن وجود دارد و این یک جراحی معمول می باشد ، البته چربی در اندام هایی مانند دست ها، صورت ، گونه ها و قسمت های دیگر نیز تزریق می شود . همین ویژگی باعث می شود که از لیپوماتیک به عنوان جراحی پیکر تراشی یاد کنند .
آیا چربی تزریق شده بعد از لیپوماتیک جذب می شود ؟
در حالت کلی بعد از تزریق چربی مقداری از آن جذب بدن می شود و حجم آن کاهش می یابد ، اما برای رفع این مشکل در زمان تزریق بیشت تر ازحد نیاز تزریق انجام می شود تا بعد از جذب چربی بیمار به نتیجه ی ایده آل برسد . به همین منظور است که بعد از تزریق چربی در روزهای ابتدایی شاهد حجم بیشتری از انتظار خود خواهید بود ، اما جای نگرانی نیست.
آیا تزریق چربی در سینه وباسن دائمی است؟
بله این بافت های تزریق شده به صورت دائمی باقی می مانند اما عوامل مانند تحرک زیاد و کاهش وزن در کاهش سایز آن تاثیر می گذارد و شما نیاز دارید تا بعد از تغییرات در بدن تزریق چربی را تمدید نمایید .

آیا تزریق چربی نیاز به بیهوشی دارد ؟
تزریق چربی در نواحی مانند باسن و سینه با بی هوشی و یا بی حسی موضعی قابل انجام است ، البته بستگی به نوع بی هوشی در زمان لیپوماتیک دارد که شما بی هوش باشید یا بی حس . معمولا برای تزریق در صورت نیاز به بی حسی خواهید داشت .

 

لیپوماتیک شکم :

لیپوماتیک شکم در طول تنها یک جلسه انجام یم شود که به صورت هم زمان می توان پهلو ها را نیز کوچک کرد . یکی از مهم ترین مزایای لیپوماتیک امکان تزریق چربی بیرون کشیده شده در اندام های دیگر بدن مانند سینه ویا باسن است ، در نتیجه فرد همراه با داشتن یک شکم صاف می تواند سینه و باسن خود را فرم دهی نماید .

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم روشی است که می تواند در یک جلسه کوتاه میزان قابل توجهی از چربی های بدن را کاهش دهد، بسیاری از افراد از داشتن شکم و پهلو های آویزان رنج می برند و البته این مساله در زندگی شخصی و اجتماعی آن ها تاثیر منفی می گذارد .
پیروی از رژیم و تمرینات سخت شکمی روش های معمولی هستند که برای از بین بردن چربی های بدن مورد استفاده قرارمی گیرند، زمانی که شما تصمیم به لاغری می گیرید و با انجام ورزش می خواهید یک شکم صاف و زیبا داشته باشید و به آن دست نمی یابید بدون که نا امید خواهید شد . اما جای نگرانی و نا امیدی نیست زیرا به کمک روش کم تهاجم لیپوماتیک می توانید اندام ایده آل و زیبای خود را بدست آورید.

لیپوماتیک-شکم

لیپوماتیک در واقع یک دستگاه است که به یک میله ی بسیار نازک فلزی مجهز است ، این میله با ورود به بافت چربی با ایجاد لرزش باعث خورد شدن سلول های چربی می شود ، همانطور که بیان شد مرحله ی شکست چربی ها در این روش به کمک لرزش و ارتعاش است و هیچ گونه حرارتی مورد استفاده قرار نمی گیرد . چربی ها بعد از خورد شدن از طریق میله ی کانولا بیرون کشیده می شوند و رفته رفته حجم چربی های اطراف ناف و دور شکم کاهش داده خواهد شد .
این روش بدون ایجاد برش و بخیه خواهد بود و جزو جراحی های کم تهاجم محسوب می شود ، برای لاغری شکم با لیپوماتیک نیاز به ایجاد یک برش بسیار کوچک خواهیم داشت که از طریق آن میله ی لیپوماتیک (کانولا) وارد بدن شود و بعد با ایجاد لرزش و ارتعاش چربی ها را به صورت همزمان از بین ببرد و به بیرون بکشد .

 

لیپوماتیک شکم :

لیپوماتیک شکم در طول تنها یک جلسه انجام یم شود که به صورت هم زمان می توان پهلو ها را نیز کوچک کرد . یکی از مهم ترین مزایای لیپوماتیک امکان تزریق چربی بیرون کشیده شده در اندام های دیگر بدن مانند سینه ویا باسن است ، در نتیجه فرد همراه با داشتن یک شکم صاف می تواند سینه و باسن خود را فرم دهی نماید .

کوچک کردن سینه آقایان با لیپوماتیک

مشکلی که برای برخی از آقایان ممکن است پیش بیاید بزرگ بودن سینه است. این افراد معمولا از بزرگی سینه و نا متقارن بودن سینه هایشان ناراضی هستند و به دنبال راهی برای کوچک کردن سینه هایشان هستند.

برای رفع این مشکل می توان از ژنیکوماستی کمک گرفت. در این عمل بافت زیر سینه را تخلیه می کنند و چربی های آن را بیرون می کشند. بعد از این عمل پوست فرد لیفت می شود و سینه ی وی ظاهری متناسب پیدا خواهد کرد.

لیپوماتیک سینه آقایان از جراحی های زیبایی است که برای آقایان انجام می شود و نتایج ایده آلی را به دنبال خواهد داشت.

 

اقدامات قبل از لیپوماتیک

قبل از جراحی لیپوماتیک نیاز است که شما اقداماتی را انجام دهید تا بتوانید به راحتی این جراحی را پشت سر بگذارید. در برخی موارد به دلیل بالا بودن بیش از حد وزن بیمار پزشک به وی توصیه می کند که مقداری وزن خود را کاهش داده سپس برای جراحی لیپوماتیک مراجعه کند. در این موارد نیاز است که بیمار بعد از کم کردن وزن خود به پزشک مراجعه کند و لاغری با لیپوماتیک را انجام دهد.

اگر سیگار یا قلیان مصرف می کنید باید دو هفته قبل از عمل لیپوماتیک از مصرف این موارد پرهیز نمایید.

همچنین دو روز قبل از لیپوماتیک مصرف آسپرین ممنوع است زیرا باعث می شود که خون شما رقیق شود و مشکلاتی را به دنبال داشته باشد.

در صورتی که الکل مصرف می کنید نیز باید یک ماه قبل از لیپوماتیک از مصرف الکل خود داری کنید.

روز قبل از عمل نیز نباید ویتامین E مصرف کنید.

همچنین در این عمل باید ناشتا باشید.

اقدامات بعد از لیپوماتیک

بعد از لیپوماتیک نیاز است که مراقبت های لازم را انجام دهید تا زودتر به بهبودی برسید. دوره نقاهت بعد از لیپوماتیک حدود یک هفته است. در این مدت زمان باید به خوبی از خود مراقبت کنید.

بعد از عمل باید مایعات و آبمیوه به مقدار زیاد مصرف نمایید. اما رژیم غذایی خاصی داده نمی شود و می توانید از رژیم قبلی تان استفاده کنید.

تا دو روز بعد از لیپوماتیک نباید از نوشیدنی های الکلی استفاده کنید.

اگر لیپوماتیک شکم انجام داده اید بهتر است بدانید که تا سه روز نباید بنشینید زیرا ناحیه ی شکم چین می خورد و سفت می شود، در نتیجه پوست شما بد حالت می شود. بنابر این نیاز است که تا چند روز دراز بکشید.

بعد از لیپوماتیک گن تجویز می شود. فرد باید تا یک هفته از گن مرتب استفاده کند و تنها زمانی که حمام می رود آنرا باز کند.

مشاوره

بهتر است که قبل از اقدام برای لیپوماتیک با پزشک خود مشاوره ای داشته باشید و در این باره با وی صحبت کنید. پزشک اطلاعات لازم در ارتباط با اقدامات قبل و بعد از لیپوماتیک را به شما می دهد. بهتر است با آگاهی لازم در این باره  اقدام به جراحی لیپوماتیک نمایید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت کلینیک نای ذی

 

 

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 2 × 5 =