جدیدترین روش های کاشت مو

اغلب افرادی که قصد کاشت مو دارند این سوال در ذهن شان مطرح می شود که کدام روش کاشت مو مناسب تر است و چند روش کاشت مو وجود دارد.

در این مقاله به معرفی چند روش کاشت مو می پردازیم.

انواع روش های کاشت مو

روش FUT

این روش با وجود قدیمی بودنش همچنان در تعداد زیادی از کشورها رایج است.استفاده از این روش در کاشت مو نیاز به بانک موی مناسب در ناحیه پشت سر دارد.برای کاشت مو به این روش نوارهای پوست سر از قسمت پشت سر برداشته می شود و با لیزر به ابعاد کوچکتر برش داده می شود و در نواحی خالی از مو قرار می گیرد و محلی ک پوست از آن برداشته شده بخیه می خورد.در این روش که بیشتر عمل است بیمار باید بیهوش باشد و بعد عمل نیزبه دوره نقاهت  و مراقبت نیاز دارد.

جدیدترین روش های کاشت مو

معایب این روش:دارا بودن دوره نقاهت،جای زخم در محل برش پوستی،کشیده شدن پوست در ناحیه گردن

مزایای این روش:پیاز مو نسبت به روش FIT سالم تر می ماند و فولیکول های برداشته شده بدون خراب شدن به نواحی مورد نظر منتقل می شوند.

روش کاشت FIT

روش FIT را FUE نیز می نامند. برخلاف روش قبل فقط فولیکول های مو از ناحیه بانک مو جدا شده و به ناحیه مورد نظر منتقل می شوند. از قبل در ناحیه مورد نظر حفره های بسیار کوچکی جهت کاشت فولیکول ها ایجاد می شود.در این روش دیگر نیازی به عمل جراحی نیست.

معایب:امکان باقی ماندن جای حفره ها و به وجود آوردن نمایی نا زیبا بر روی سر فردالالخصوص در ناحیه موهای پیشانی

مزایا:دارای دوره نقاهت کوتاه است و بدون بیهوشی و عمل جراحی انجام می شود.

روش کاشت مو BHT

در این روش برای کاشت مو ، مو را از سایر نواحی بدن مانند سینه،ران،پشت و غیره بر میدارند و در روی سر در نواحی کم پشت می کارند و چون موهای بدن و سر متفاوت اند معمولا این روش به عنوان اولین گزینه پیشنهاد نمیشود و اگر هم مورد استفاده قرار گیرد به صورت ترکیبی استفاده می شود.

این روش عموما برای افرادی مورد استفاده است که در قسمت پشت سرشان بانک موی متوسطی دارند.این روش برای افراد طاس اصلا پیشنهاد نمی شود.

این روش را عموما به عنوان روشی مکملی به کار می برند چرا که صرفا استفاده از این روش نتایج جالبی را به دنبال نخواهد داشت.

روش کاشت مو  SUT

در مقایسه با سایر روش ها روش جدیدی محسوب می شود که تمام مراحل کاشت مو در آن به وسیله دستگاه و نظارت پزشک انجام می گیرد.در این روش چون برای نگهداری پیاز مو از روش فریز کردن استفاده می شود مقدار خیلی کمی از موها در حد فاصل مرحله کاشت تا برداشت آسیب می بینند

در این روش فرد بی هوش نمی شود و فقط از بی حسی موضعی استفاده می شود.همچنین دوره نقاهت جای زخم و خونریزی بسیار کمی دارد.

در این روش سرعت جابه جایی فولیکول انقدر بالاست که عموما با تنها یک جلسه کاشت مو به نتیجه مطلوب می رسد.

در کلینیک زیبایی نای ذی کاشت مو به سه روش ذیل انجام می شود :

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی نای ذی

 

 

 

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شش − 2 =