تقویت ریشه موها

تقویت ریشه موها نیازمند اطلاعات در این زمینه است که چه کارهای سبب تقویت ریشه موها می شود و چه کارهای سبب ضعیف شدن ریشه موها می شود در این بخش به بیان برخی از نکات تقویت ریشه موها می پردازیم .

یکی از نکاتی که هر شخص باید رعایت نماید ، رعایت رژیم غذایی سالم است ، تغذیه نقش بسیار مهمی در بدن به خصوص در تقویت ریشه موها دارد ، زمانی که تغذیه و رژیم غذایی صحیح باشد جریان گردش خون در پوست سر بالا می رود .

زمانی که اشخاص از مواد موثری در روی پوست سر استفاده می کنند ، حفاظت و نگهداری از موها بهتر و تقویت موها بهتر پیش می رود ، در نتیجه از ریز غیر معمول موها نیز کاسته می شود .

نکاتی که هر شخص در خصوص موها باید بداند :

روزانه ریزش 50 عدد مو برای هرشخص امری عادی است بنابراین جای نگرانی در این خصوص نیست

برای طاسی سر اگر چه می توان از کاشت مو طبیعی استفاده کرد اما زمانی که شخص به شکل ارثی به طاسی سر مبتلا است راه قطعی برای درمان آن وجود ندارد ، اما با استفاده از روش های می توان روند ریزش را کاسته یا با کاشت مو به فکر راه های برای جایگزین موهای از دست رفته باشیم .

زمانی که به ریزش مو مبتلا می شوید سریعا راه های درمانی را پیش بگیرید و همیشه پیشگیری بهتر از درمان است ، در نتیجه راه های تقویت موها را انجام دهید

تقویت ریشه موها

بهترین جایگزین برای موهای از دست رفته :

برای موهای از دست رفته هیچ راه قطعی جز کاشت مو وجود ندارد ، به دفعات در شبکه های مختلف برای جایگزین موهای از دست رفته استفاده از پمادها و کرم ها توصیه می شود که بهتر است بیان کنیم هیچ یک از این روش ها درمان صد در صد برای موهای از دست رفته ندارد و فقط صرفاجهت تبلیغات و سود آوری این شرکت ها است .

برای جایگزینی موهای از دست رفته کاشت موی طبیعی بهترین وقطعی ترین راه حل می باشد .

در کلینیک زیبایی نای ذی کاشت مو به سه روش ذیل انجام می شود :

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی نای ذی

 

 

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 19 + سیزده =