تفاوت کاشت مو با مزوتراپی

مسئله ریزش مو بسیار مهم و حیاتی برای هر فرد می باشد . اولین اقدامی که باید جهت درمان ریزش مو انجام داد  مراجعه به پزشک متخصص کاشت مو می باشد  .

تفاوت کاشت مو با مزوتراپی

تفاوت کاشت مو با مزوتراپی

با بررس های اولیه پزشک متخصص به آسانی علل ریزش مو  در فرد را شناسایی می کند  و سپس در طی جلسات مشاوره مراجعه کننده را نسبت به بهترین روش درمان ریزش مو مطلع می کند و در صورت نیاز به درمان و کاشت مو اقدام می کند

نکته قابل توجهی که وجود دارد این که کاشت مو همیشه  فقط روش درمان ریزش مو نمی باشد و امکان دارد  بعضی اوقات به وسیله داروها و یا متدهای ترمیم مو مثل مزوتراپی و یا روش های دیگر مشکلات موجود را برطرف کرد  . اما طی تجربیاتی که به دست می آید بهترین و موثرترین روش جهت درمان ریزش مو چه در آقایان و چه در خانم ها کاشت مو می باشد .

کاشت مو: بهترین روش برای ریزش مو می باشد و اصلا روش به روز و جدیدی نیست و افراد زیادی از دیرباز با این روش مشکل ریزش مو خود را بر طرف کرده اند  و مردان و زنانی که به ریزش مو مبتلا شده اند می توانند با این روش این مشکل خود را بطرف کنند  . این روش هیچگونه دردی را برای فرد به وجود نمی آورد .

مزوتراپی

یکی از روش های درمانی ریزش مو مزوتراپی می باشد که در این متد کاشت مو انجام نمی شود اما با استفاده  از یه لوله ای مشابه آمپول مواد ومغذی ویتامین آنزیم ها و بعضی از مواد معدنی مورد نیاز بدن که کمبود آن ها سبب می شود موها ریزش کند تزریق می شود .

این روش برای کسانی مناسب است که به تشخیص دکتر به علت کمبود مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز برای رشد فولیکول های مو به ریزش مو دچار شده اند زیرا امکان دارد کسانی که بدنشان بر اثر کمبود این مواد دچار ریزش نمی شود  و بر اثر دلایلی دیگری به ریزش مو دچار شده اند .

تفاوت بین این دو روش

کاشت مو هیچگونه دردی ندارد اما در مزوتراپی اندکی درد را بیمار حس میکند .

کاشت مو برای تمامی افراد استفاده می شود اما از مزوتراپی برای کسانی استفاده می شود که بر اثر کمبود مواد غذایی و معدنی مورد  احتیاج بدن  دچار ریزش مو شده اند .

کاشت مو به یک جلسه نیاز است اما مزوتراپی حداقل در سه جلسه صورت می گیرد .

برخی از خدمات کلینیک زیبایی نای ذی

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیپوماتیک

لیزر موهای زائد

 

راه های ارتباطی کلینیک زیبایی نای ذی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی نای ذی

 

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دو × یک =