تزریق چربی به صورت

یکی از شیوه های جوانسازی صورت ، که در کلینیک زیبایی نای ذی ارائه می گردد ، تزریق چربی به صورت می باشد، با استفاده از این عمل زیبایی می توانید گونه هایی برجسته و زیبا داشته باشید، لب هایی خوش فرم و جذاب  و البته صورتی بدون چین و چروک را صاحب شوید.

تزریق چربی چه مزایایی دارد ؟

%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%da%86%d8%b1%d8%a8%db%8c

به طور کلی عمل تزریق چربی باعث

1- فرم دهی به گونه ها

2- فرم دهی به لب ها

3- از بین رفتن خطوط اخم

4- از بین رفتن خزوز خنده

5- محو شدن چین و چروک سطحی

6- پر شدن خطوط عمیق

7- فرم دهی و زیبا سازی چانه

8- حجیم سازی صورت ( در افراد لاغر )

می شود، که می تواند آثار بسیار چشمگیر و تاثیر گذاری را در چهره ی شما ایجاد نماید .

چربی تزریق شده از کجا تهیه می شود؟

برای تزریق چربی در صورت نیاز به برداشتن چربی از بدن خود فرد خواهیم داشت ،بدین منظور از پهلو یا شکم و یا سایر قسمت های بدن که میزان مناسبی چربی سالم دارد به عنوان بانک چربی استفاده می نماییم ، با استفاده از بی حسی موضعی و البته توسط دستگاه های بهداشتی و پیشرفته با ایجاد یک شکاف بسیار نازک چربی های لازم را بیرون کشیده و بعد از تصفیه آن را در محل مورد نظر صورت تزریق می نماییم .

دقت داشته باشید که چربی از بدن خود فرد تهیه می شود و به هیچ عنوان امکان تزریق چربی از یک فرد به فرد دیگر وجود نخواهد داشت .

آیا تزریق چربی با درد همراه است ؟

خیر، در صورتی که بیمار به خوبی بی حس شده باشد و یا از روش هایی مانند بی هوشی استفاده کند به هیچ عنوان احساس درد نخواهد داشت ، البته در بیشترین مواقع این اقدام با بی حسی موضعی انجام می شود که درد آن قابل تحمل است .

آیا کبودی و تورم بعد از تزریق چربی وجود دارد ؟

بله، میزان اندکی کبودی و تورم در روزهای نخست مشاهده می شود که استفاده از کمپرس سرد در ساعات ابتدایی بعداز تزریق به کاهش میزان کبودی و ورم کمک می نماید .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی نای ذی

 

 

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • چهار − سه =