ترمیم مو

یکی از روش های درمان ریزش مو که اخیرا در مبحث ریزش مو و طاسی سر طرفداران زیادی را از آن خودکرده است ترمیم مو می باشد . کاشت مو از مزیت های زیادی مانند رویش مو برخوردار است ولی افرادی که بانک موی مناسبی را دارا نیستند  افراد واجد شرایطی برای کاشت مو نیستند چون پشت سر آن ها فاقد مو می باشد به همین دلیل نمی توان از آن قسمت مو برداشت و در ناحیه مور نظر کاشت صورت گیرد .  یکی از ویژگی ها و مزایای ترمیم مو نبودن نیاز به بانک موی خود فرد است و اینکه فرد می تواند به راحتی هر تراکمی را که می خواهد انجام دهد .

ترمیم مو

ترمیم مو

ترمیم مو اگر در زمان مناسب و به روش درست به وسیله پزشک متخصص و با تجریه انجام شود می تواند در روحیه افراد تاثیرات مثبتی بگذارد و باعث می شود اعتماد به نفس فرد افزایش پیدا کند .

ترمیم مو به چندین روش انجام می شود که شامل موارد ذیل می باشد .

ترمیم مو به روش HRT  : تنها روشی است که در دنیا به عنوان روش استاندارد آن را می شناسند . در این روش از موهای کاملا طبیعی و یکسان با رنگ و موی خود فرد جهت ترمیم منظور می شود  و اصولا نتیجه ای با دوام دریافت می کند و تجربه در این باره ثابت شده است که بیشتر افرادی که از ترمیم مو به منظور بازگرداندن مو به آن قسمت مویشان که به ریزش دچار شده است استفاده کرده اند رضایت زیادی داشته اند .

از سمتی دیگر این روش پیشرفت کرده و متدی دیگر را به نام Micro HRT از آن نشات گرفته است که روشی است پیشرفته تر و جدیدتری و از دو روش ترمیم روی سطح پوست و یا ترمیم موها لابه لای پوست انجام می شود . در تمام این روش ها موهایی کاملا مشابه رنگ و جنس موهای خود فرد در قسمت مورد نظر کاشته می شوند اما روش انجام دادن آن کاملا باهم تفاوت دارد .

بهترین افرادی که می توانند ترمیم مو را انجام دهند علاوه بر داشتن عامل ژنتیکی ریزش مو ، سن مناسب پیوند مو همچنین رسیده باشد . از آنجا که ریزش مو روندی رو به رشد دارد می بایست تا زمانی که ریزش موها کند شود این عمل را به تعویق انداخت چون در صورت انجام عمل پیوند در سن ریزش مو با ریزش موهای بیشتری در قسمت پیوند زده منظره ای بد پیدا  می کند . به همین دلیل سن مناسب انجام عمل زیبایی پیوند در 30 سالگی به بالا می باشد .

اضافه بر داشتن سن مناسل دارا بودن بانک موی مناسب در فرد در نتیجه ی آخرین عمل پیوند مو بسیار موثر است چون کسانی که دارای طاسی درجه 7 هستند و فقط باریکه ی نعلی شکلی از مو در پشت سر فرد وجود دارد به علت نداشتن موی کافی نمی توانند تراکم مورد نیاز در را در قسمت های مختلف سر ایجاد کند .

 

این متدها مزیت هایی بسیاری دارد مانند زمان کوتاه انجام دادن و نیز بدون هیچگونه درد و یا خونریزی این عمل انجام می شود .  دیگر مزیت های مهم ترمیم مو این است که فرد می تواند  به راحتی موهای خود را بعد از این انجام این روش سشوار کند و به راحتی بتواند به استخر برود و به دیگر فعالیت های خود  رسیدگی کند .

برخی از خدمات کلینیک زیبایی نای ذی

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیپوماتیک

لیزر موهای زائد

 

راه های ارتباطی کلینیک زیبایی نای ذی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی نای ذی

 

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هجده + هجده =