بهترین روش کاشت مو

طرح پیوند مو بر مبنای انتقال مو از یک قسمت مودار به قسمت های طاسی  و بدون مو در سر انجام می شود. طی 20 سال گذشته، روش های کاشت مو به شدت پیشرفت کرده است. اختراع بسیاری از دستگاه های میکرو الکترونیک کمک کرده است تا فولیکول های مو را ببینند.

بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو

کاشت مو به روش طب سوزنی

این روش بر اساس برداشت یک قطعه پوست از پوست پشت سر است و پس از آن زخم به طور کامل بسته می شود، بنابراین هیچ نشانه ای یا عارضه ای در آن قسمت وجود نخواهد داشت. این برش بر روی موهای نازک گرفته می شود و سپس آن قسمت را سایش می دهند . تاثیر قسمت کاشت می تواند در فاصله های نزدیک  هم باشد و از سوزن ها برای کاشت قسمت های غیر سنتی مانند ریش، سبیل، ابرو و مژه استفاده کرد.

روش کاشت مو به روش  Fut

تکه ای برش به روش انتقال فولیکول های پوست را از قسمت پشت موهای سر برداشته می شود. این روش نیاز به 6 تا 12 ماه مراجعه و بررسی دارد.

روش کاشت و پیوند مو با FUE

 این روش برای انتقال فولیکول های مو در هر میلیمتر به صورت جداگانه از پشت مو با استفاده از ابزارهای مدرن صورت می گیرد. کاشت  مو درقسمت های خالی و بدون مو پس از ایجاد سوراخ های مربوطه و به اندازه ، بدون درد در قسمت های که موهایشان گرفته شده تعیین می شود. بطوری که هیچ زخمی در آن قسمت مشاهده نمی شود.  یک وسیله مدرن برای تکمیل سریع مو و پیوند مو است، که در آن کاشت یک تعداد زیادی مو در یک جلسه انجام می گیرد.

حالت کانال اریب OSL : یکی از آخرین روشهای مورد استفاده در پیوند مو است.

پیوند مو مصنوعی

این روش بر اساس تزریق الیاف مصنوعی در قسمت های بلند سر صورت می گیرد.

فرد از لحاظ وضعیت کلی مورد ارزیابی قرار می گیرد، زیرا لازم است که علل پاتولوژیک، بیماری ها و داروهایی که منجر به جریان خون می شوند حذف شود. وضعیت موضعی پوست سر از نظرحذف بیماری های پوستی، درمان پوست سر، میزان طاسی، تراکم، ضخامت، رنگ مو، نرمی مو، تعداد موی برداشته شده را باید بررسی کنند. پیوند مو و تراکم در ناحیه کاشت فرآیندی است که با توجه به انتظارات فرد که در یک جلسه یا چندین جلسه متفاوت است، و به طور کلی، تعداد جلسات به طور پیوسته با افزایش میزان طاسی افزایش می یابد، صورت می گیرد.

 

 

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نوزده − سیزده =